Podsumowanie Dnia Języków Obcych

W dniu 28.11.2012r. odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych w ZSE. Dzień rozpoczął się news-ami w języku angielskim oraz w języku niemieckim. Następnie uczniowie klas I-III współzawodniczyli w konkursach z języka niemieckiego oraz z języka angielskiego.

Zespoły miały do wykonania 6 zadań: test gramatyczny, test leksykalny, test wiedzy o krajach danego obszary językowego, test ze znajomości charakterystycznych miejsc oraz zabytków oraz znajomość napisów i sloganów reklamowych w językach obcych, które spotykamy w codziennym życiu.

Na zakończenie zaprezentowała się Księgarnia „Zielone Wzgórza” – Centrum gier z galerii sklepu Intermarche i zrobiła pokaz gier i zabaw jezykowych.

Zwycięscy współzawodnictwa z języka angielskiego:

Klasy pierwsze: Natalia Freus i Natalia Korol z klasy I e

Klasy drugie: Karolina Konieczna i Patrycja Wierzbicka z klasy II c

Klasy trzecie: Dajana Nelec i Elwira Zagrodna z klasy III h

Zwycięscy współzawodnictwa z języka niemieckiego:

Klasy pierwsze: Arkadiusz Paszkowski i Adam Żybura z klasy I s

Klasy drugie: Katarzyna Gniewosz i Paweł Syczewski z klasy II hi

Klasy trzecie: Ewelina Kwoka i Natalia Karolak z klasy III e

Wszystkim laureatom gratulujemy!