Kolejny egzamin próbny

W dniu 23 maja 2011 roku w naszej szkole został przeprowadzony kolejny egzamin próbny potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie sprzedawca – etap praktyczny – tym razem w temacie HURT. Egzamin odbywał się równomiernie w dwóch salach symulujących hurtownie. W jednej sali – hurtowni z artykułami biurowymi zdający oferowali artykuły piśmiennicze, galanterię papierową i biurową, w drugiej zorganizowana została hurtownia ogrodnicza oferująca nasiona, doniczki i środki do pielęgnacji roślin.

Uczniowie ponownie mieli możliwość zweryfikować swoje umiejętności z wymaganiami egzaminacyjnymi, którym będą musieli sprostać już niedługo. Egzamin ten został przeprowadzony zgodnie z procedurą i wymaganiami prawdziwego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie sprzedawca.