Święto szkoły!

3 czerwca obchodzimy 55 lat istnienia szkoły, 10-lecie Głogowskiego Konkursu Papieskiego i 5-lecie nadania imienia Jana Pawła II oraz wręcznia nowego sztandaru! Będzie to także kolejna okazja do podziekowań za beatyfikację Jana Pawła II – Już dzisiaj zapraszam całą szkolną społeczność ekonomika do wzięcia udziału w uroczystościach 3 czerwca.
O godz. 9.30 odsłonięcie i poświęcenie „Okna Papieskiego” – będzie to upamiętnienie zarówno V rocznicy nadania imienia naszej szkole, jak i beatyfikacji Naszego Wielkiego Patrona w budynku głównym (to historyczne okno, rozświetlone nieprzerwanie przez dwa tygodnie płonacymi lampionami zapalanymi anonimowymi rękami młodzieży i pracowników,
było świadkiem wspaniałych chwil
– wspólnych modlitw i żałoby w kwietniu 2005 r.)

O godz. 10.00 – Msza Św. koncelebrowana przez Jego Eminencję Ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza i Jego Ekscelencję Ks. Biskupa Stefana Regmunta w kościele parafialnym Św. Mikołaja,
Ok. godz. 11.10 – uroczysta akademia w sali MOK. Serdecznie zapraszamy!!!
Nie zapmnijcie o galowym stroju!