Kamil Janus – nowym przewodniczącym SU
Gratulujemy nowemu Przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego – Kamilowi Janusowi w zeszłym tygodniu podczas trwania wybor…
Opublikowany przez Samorząd Uczniowski ZSE w Głogowie na 13 czerwca 2017
Gratulujemy nowemu Przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego – Kamilowi Janusowi w zeszłym tygodniu podczas trwania wybor…
Opublikowany przez Samorząd Uczniowski ZSE w Głogowie na 13 czerwca 2017
Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie do Pani Magdaleny Tryścień w bibliotece szkolnej.
Turniej odbędzie się w środę 14 czerwca.
Czekamy i zapraszamy!

godz. 16.00, (od 16.30 – możliwość spotkania rodziców z wszystkimi nauczycielami)
|
SALA/KLASA |
WYCHOWAWCA | |
| 1. | s. 3 – 1A | Elżbieta Wasielewska |
| 2. | s.24 – 2A | Małgorzata Bojko |
| 3. | s.25 – 3A | Justyna Chmielewska |
| 4. | s. 29 – 1C | Barbara Jagiełło |
| 5. | s. 14 – 1L | Grażyna Durał/ Małgorzata Gierczak |
| 6. | s. 5 – 1H | Patrycja Bok – Metelska |
| 7. | s. 13 – 2L | Joanna Sroga |
| 8. | s. 15 – 3C | Grzegorz Janek |
| 9. | s. 8 – 3L | Anna Bielecka |
| 10. | s.28 – 3H | Anna Idzikowska – Majchrzak |
| 11. | s.17 – 3E | Krzysztof Jeleń |
Klasy: 2c, 2h,2e i 1e – miały już zebrania wcześniej
Zarząd Komitetu Rodzicielskiego zapraszamy na 16.30 do gabinetu dyrektora
PATRONAT nad grą SPRAWUJĄ:
Poseł na Sejm RP Wojciech Zubowski
Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak
Prezydent Miasta Głogów Rafael Rokaszewicz
Dyrektor Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej ks. Stanisław Podfigórny
Proboszcz Parafii pw. Świętego Mikołaja w Głogowie ks. kan. Stanisław Brasse
Prezes Fundacji „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska Andrzej Żwawa
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Sprawiedliwego Handlu Tadeusz Makulski

Gra ma charakter zabawy edukacyjnej. Propaguje tematykę z zakresu edukacji globalnej. Jest przeznaczona dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu głogowskiego. Gra miejska jest jednym z działań powadzonych w ramach realizacji programu „Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu” i ma na celu zdobycie tego certyfikatu w przyszłości dla całego naszego miasta.
Cele gry:
– kategoria szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce – Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych – nagroda Starosty Głogowskiego
II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące
III miejsce – Zespół Szkół Politechnicznych
W grze „Producenci złota” najskuteczniejszą rodziną spośród wszystkich startujących drużyn okazałą się drużyna z Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego – nagroda Posła na Sejm RP Wojciecha Zubowskiego
Serdecznie gratulujemy ![]()
