Wyniki edycji plastycznej i literackiej XIII GKP

22.października w Miejskim Ośrodku Kultury podczas gali Święta Szkoły miało miejsce rozstrzygnięcie edycji plastycznej i literackiej XIII Głogowskiego Konkursu Papieskiego.

Wyniki edycji plastycznej:

I miejsce – Angelika Ząbek, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie (opiekun – o. Stanisław Janiga CSsR) – nagroda Pani Poseł na Sejm RP Ewy Drozd II miejsce – Justyna Podlasin, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie (opiekun – p. Agnieszka Dulat) – nagroda ufundowana przez prezesa Głogowskiego Centrum Myśli Jana Pawła II, p. Izabelę Rutkowską III miejsce – Roksana Sobczak, Gimnazjum w Szlichtyngowej (opiekun – p. Krystyna Felińska) – nagroda książkowa ufundowana przez p. Bożenę Wójcik właścicielkę księgarni „Feniks”

Wyróżnienie – Adrian Szymoniak, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie (opiekun – p. Agnieszka Dulat), nagroda książkowa ufundowana przez p. Bożenę Wójcik

Wyniki edycji literackiej:

I miejsce – Kamila Kosińska, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie (opiekun – p. Artur Telwikas) – nagroda Pana Starosty Głogowskiego, p. Rafaela Rokaszewicza II miejsce – Laura Szczupakowska, Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie (opiekun – p . Bogusława Nowotnik) – nagroda ufundowana przez p. Bożenę Wójcik III miejsce – Monika Moskalewicz, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie (opiekun – p. Artur Telwikas) – nagroda ufundowana przez prezesa Głogowskiego Stowarzyszenia Literackiego, p. Krzysztofa Jelenia

Gratulujemy laureatom, sponsorom nagród oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji XIII GKP.