Uwaga VI Wielkie Dyktando w głogowskim MOK-u

Zapraszam wszystkich naszych uczniów, nauczycieli, rodziców do udziału w VI Wielkim Głogowskim Dyktandzie, orgnizowanym z okazji Dnia Języka Polskiego – 20 lutego – w najbliższą niedzielę – o godz. 15.00 w głogowskim MOK-u (zapisy do udziału wcześniej). Szczególnie gorąco zachęcam uczniów, którzy mogą uzyskać dodatkowe oceny z aktywnosci z j. polskiego, mogą zostać także zwolnieni ze sprawdzianów ortograficznych itp.
O godz. 15.00 w hallu MOK czekam na uczniów (zwłaszcza kl. III c i IV s), którzy wsparliby organizatorów w sprawdzaniu prac konkursowych. Chętni proszeni są o zgłoszenie do mnie osobiście. Będę czekał w niedzielę od 14.55 w tymże hallu.

Autor tekstu: profesor Marian Bugajski z Uniwersytetu Zielonogórskiego. Regulamin dyktanda i dodatkowe informacje – m. innymi o darmowyej projekcji filmu „Śluby panieńskie” w reż. Filipa Bajona...znajdziesz tutaj.

Dyro