Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

odbędzie się w naszej szkole w dniu 1.09.2020 r. wg następującego porządku:

– na godz.8.30 – apel i ślubowanie – zapraszamy uczniów wszystkich nowych klas kl. 1 oraz wszystkich uczniów klas starszych nagrodzonych Karolami oraz Pamiątkowym Medalem za ukończenie szkoły z wyróżnieniem 😀 (uczniowie Ci będą zwolnieni z późniejszych spotkań z wychowawcami)

                  Zapraszamy wszystkich na salę gimnastyczną,

a następnie uczniowie spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach

L.P. KLASA SALA WYCHOWAWCA

1.

1 Cp – technik ekonomista

1 Rp – technik rachunkowości


18

 

Agnieszka Pielech

2.

1 Lp – technik logistyk


30

 

Katarzyna Król

3.

1Ep –  technik żywienia i usług

gastronomicznych

1Hp – technik hotelarstwa

 

14

 

Ewa Sulej

4.

1Ap – kucharz

– Szkoła Branżowa I stopnia

13

 

Michał Kumor

– na godzinę 10.00 – zapraszamy klasy II, na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych klasach i rozdanie świadectw promocyjnych

1.09.2020 r. – godz. 10.00

L.P.

KLASA SALA

WYCHOWAWCA

1. 2 Cp – technik ekonomista               4 Anna Popek

 

2. 2 Lp – technik logistyk

8

 

Anna Bielecka
3. 2 Ep –  technik żywienia i usług   

           gastronomicznych

 

 

9

 

 

Mariusz Madej

4. 2 Fp – technik żywienia i usług   

           gastronomicznych

 

6

 

Andrzej Kwaśnik

5. 2 Hp – technik hotelarstwa

13

Mateusz Łupak
6. 2 Ip – technik hotelarstwa

5

Małgorzata Karamucka
7. 2 Ap – kucharz 

– Branżowa Szkoła I stopnia

18

Małgorzata Bojko

L.P.

KLASA SALA

WYCHOWAWCA

1. 2 C – technik ekonomista                         24 Elżbieta Pieniążek

 

2. 2 L – technik logistyk

31

 

Joanna Mastaj
3. 2 E –  technik żywienia i usług   

           gastronomicznych

 

 

25

 

 

Kamila Szajnicka

4. 2 H – technik hotelarstwa

14

Edyta Porosło

 

 

– na godz. 11.00, zapraszamy uczniów klas III i IV, na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych klasach i rozdanie świadectw promocyjnych.

1.09.2020 r. – godz. 11.00

L.P.

KLASA SALA

WYCHOWAWCA

1. 3 C – technik ekonomista

20

Joanna Naparło
2. 3 L – technik logistyk

31

Joanna Mastaj
3. 3 E –  technik żywienia i usług

gastronomicznych

18

Daria Sapian
4. 3 H – technik hotelarstwa

15

Monika Korytkowska

 

L.P.

KLASA SALA

WYCHOWAWCA

1. 4 C – technik ekonomista                         21 Joanna Knysz
2. 4 L – technik logistyk                         25 Dorota Szafran
3. 4 E –  technik żywienia i usług

gastronomicznych

 

13

 

 

Justyna Chmielewska

4. 4 H – technik hotelarstwa

14

Aneta Sroka

Zapraszamy i pamiętajcie o maseczkach, mierzeniu temperatury i zachowaniu bezpiecznego dystansu 1,5 m!

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *