Pola Nadziei w Głogowie

Żonkil Sadzenie żonkili w ramach akcji „Pola Nadziei”– odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 24.10.2010 r., od godziny 13.00, w Parku Słowiańskim, od strony Al. Wolności (obok dawnego PZU). Celem akcji jest pozyskanie środkow finansowych na wsparcie hospicjum. Za symboliczna złotówkę możesz zasadzić cebulkę i sprawdzić wiosną, jak pięknie zakwitają żółte Pola Nadziei, w których będziesz miał swój udział. Zaproście rodziców, przyjaciół. Pomóżmy tym, którzy walczą z chorobą. Akcji patronują Pani Starosta Anna Brok i Pan Prezydent Miasta Jan Kazimierz Zubowski. Są z nami: Przedszkole nr 2, SP nr 3 i 13, Gimnazjum w Jerzmanowej, ojcowie redemptorysci, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze”, Stowarzyszenie Głogowskie Centrum Mysli Jana Pawła II i Stowarzyszenie Kobiet „Aktywną być”.