II Mistrzostwa Szkoły w Nordic Walkingu

Wyniki Mistrzostw ZSE w Nordic Walikng 24.10.2014 r. Górkowo – tu galeria

Kategoria : Dziewczęta
1. miejsce
Karolina Konieczna IVc 11.27
2. miejsce
Barbara Sowula IVc 11.50
3. miejsce
Klaudia Drankiewicz IVc 12.18
4. miejsce Izabella Żurkiewicz Ia 12.38
5. miejsce Małgorzata Bednarczyk Ic 12.52
6. miejsce Maja Przybysławska IIc 12.53
7. miejsce Aleksandra Piotrowska IIh 12.55
8. miejsce Wiktoria Rudzka IIh 13.02
Marta Czuchraj I h
10. miejsce Sylwia Lizoń IL 13.46
11. miejsce Karina Kozakiewicz IL 13.47
12. miejsce Magda Klimaszewska IVc 13.50
Klaudia Bednarowska IIIh
14.miejsce Natalia Kowal IL 13.55
15.miejsce Klaudia Sobczyk IIc 13.56
16.miejsce Agata Kalinowska IVc 14.03
17.miejsce Angeliki Czerniawska IVc 14.06
18.miejsce Agata Jedynowicz IL 14.10
Sandra Sarna IL 14.10
20.miejsce Weronika Szczepańska IL 14.14
21.miejsce Paulina Klajn IL 14.20
22.miejsce Daria Kostek IIIh 14.34
23.miejsce Kaczmarczyk Sara IL 14.37
Justyna Szlachta IL 14.37
25.miejsce Wiktoria Winsławska IL 14.39
26.miejsce Kinga Janusiak Ih 14.42
27.miejsce Kamila Greger IVc 14.56
28.miejsce Kamila Dziapa Ia 14.57
29.miejsce Katarzyna Knieć IIc 15.00
Anita Kremer IIc 15.00
Anita Matyjczak IIc 15.00
Patrycja Wolanin IIc 15.00
Patrycja Nawracaj Ih 15.00
Irena Okoń Ih 15.00
Paulina Pawilszak Ih 15.00
36.miejsce Agnieszka Prask IVc 15.05
37.miejsce Patrycja Nowak IVc 15.12
Ewelina Czyżewska IIIh 15.12
39.miejsce Klaudia Grzelak IVc 15.15
40.miejsce Dominika Helwig IVc 15.22
41.miejsce Estera Nalepa Ih 15.26
Aleksandra Sowińska Ih 15.26
Zuzanna Woźnica Ih 15.26
44.miejsce Katarzyna Reszczyńsa Ia 15.34
45.miejsce Magdalena Cybulska IIIh 15.35
46.miejsce Dorota Jędryczko IIIh 15.36
47.miejsce Angelika Bańkowska IVc 15.38
Ewelina Magnuszewska IVc 15.38
49.miejsce Karolina Lasota IL 15.40
50.miejsce Madgalena Zarzycka IVc 16.17
51.miejsce Ewelina Kopeć IVc 16.18
52.miejsce Aleksandra Dynak IVc 16.21
53.miejsce Paulina Cymbalak IVc 18.00
Arleta Dragan IVc 18.00
Kategoria : Chłopcy
1.miejsce Piotr Basałyga IIIc 11.18
2.miejsce Michał Józefowski IIIc 11.19
3.miejsce Krystian Wójcicki IIc 11.23
4.miejsce Arkadiusz Paszkowski IIIs 11.26
5.miejsce Tadeusz Jurkowski IIIs 11.47
6.miejsce Remigiusz Rogólski Ic 12.28
7.miejsce Karol Janus Ic 12.29
8.miejsce Piotr Perełkiewicz Ih 14.18

Wszystkim (62) zawodnikom, a zwłaszcza zwycięzcom poszczególnych kategorii GRATULUJEMY!!!
Nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu.Wszystkim sędziom : Paniom i Panu, STRAŻAKOM, szkolnej grupie PCK
i wszystkim sędzinom – uczennicom oraz fotografującym i zawodnikom-
GORĄCE PODZIĘKOWANIA ZA WYTRWAŁOŚĆ i WYTRZYMAŁOŚĆ w trudnych warunkach atmosferycznych i dla Pani Marii Nadolnej

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *