Dzień Otwarty w Ekonomiku – 24 kwietnia 2017 – od godz. 10.30

Już w najbliższy poniedziałek otwieramy podwoje obu budynków – pokazy, warsztaty, unikatowy klimat Ekonomika na dotkniecie ręki! Poznaj bliżej jedną z najlepszych szkół w Głogowie i województwie! Szkołę prezydencką i papieską zarazem! 🙂

                        DZIEŃ OTWARTY W „EKONOMIKU”  24.04.2017 r. (poniedziałek) – od godz. 10.30 – 14.00

Jeśli interesuje Cię ekonomia  i  logistyka, czyli sztuka  organizacji przepływu i magazynowania towarów, przyjdź do nas w  „DNIU OTWARTYM”.
W budynku głównym przy ul. K. Miarki 1, będziesz mógł  poczuć atmosferę szkoły i wziąć udział w przygotowanych mini konkursach językowych, pokibicować uczniom uczestniczącym w „Maratonie matematycznym”, połączonym  z akcją charytatywną na rzecz chorej koleżanki.
Jako szkoła  promująca zasady sprawiedliwego handlu, zapraszamy do zaimprowizowanej  kawiarenki, gdzie zaprezentujemy  główne zasady  tej idei ,  będzie można porozmawiać  z wolontariuszami Szkolnego Koła Caritas, a przede wszystkim  z uczniami i nauczycielami   o wymaganiach, które należy spełnić wybierając naszą szkołę, jako miejsce dalszego kształcenia.
W budynku warsztatów szkolnych na ul. Jedności Robotniczej 38, atrakcji, adresowanych głównie dla kandydatów na hotelarzy i techników żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharzy ( Zasadnicza Szkoła Zawodowa), dostarczą m.in. nauczyciele       i uczniowie biorący udział w projekcie PO WER –  „Praktykujemy w Europie”
Będzie można zobaczyć i skosztować smakołyków kuchni niemieckiej, przyjrzeć się praktycznemu wykorzystaniu nabytej wiedzy i umiejętności podczas edukacji w szkole oraz wyjazdów zagranicznych, jak również staży zawodowych odbywających się w rzeczywistych miejscach pracy.

                                                                                     SERDECZNIE  ZAPRASZAMY


TU> Nasza aktualna oferta