Czy świętujecie Dzień Mężczyzny?

Narzekamy na niezdecydowanie kobiet, a tu… Kiedys Panowie mieli Paniom „za złe”, że One mają swoje święto, a Oni nie. Mało jednak który pamięta teraz o Międzynarodowym Dniu Mężczyzny, który przypada własnie dzisiaj. Może dlatego, że wszyscy chcą pozostać „chłopakami „ i wolą obchodzić je 30 września? Mimo wszystko dobrze jest usłyszeć dobre życzenia, których nigdy za wiele… 😉

Ps.: A może to skutek tej definicji z Wikipedii:
„Mężczyzna
– nazwa osobnika płci męskiej z rodzaju Homo. Mężczyzna różni się od kobiety genetycznie, posiada chromosom Y, co warunkuje różnice budowy morfologicznej i anatomicznej oraz często zachowaniem, widocznym z różnych struktur społecznych w różnych epokach i formach kulturowych.” Sami przyznacie, że nie brzmi dobrze ;)) Może więc nie chodzi o samo święto, tylko nazwę? ;))