Wyniki XV GKP i eliminacji do V matropolitalnego Konkursu Papieskiego

W edycji plastycznej

W kategorii szkół podstawowych

1 miejsce – Karolina Dubicka – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach
nagroda p. Wójt Gminy Wiejskiej

2 miejsce – Wiktoria Cholewińska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach

3 miejsce – Aurelia Szkuta – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu

W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnajlanych:

1 miejsce – Aleksandra Klimczak – Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie

Nagroda P. Poseł na Sejm RP Ewy Drozd

2. miejsce – Piotr Koliński – Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie

3 miejsce – Dorota Mocarska – Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie

Wyróżnienie – Adrian Szymoniak – Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie

Nagroda Głogowskiego Centrum Myśli Jana Pawła II

W edycji literackiej

1 miejsce – Martyna Sadowska – II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Głogowie – Nagroda Starosty Głogowskiego, Pana Jarosława Dudkowiaka

2 miejsceSabina Szarek – Katolickie Liceum im. Jana Pawła II w Żarach – nagroda Prezesa GSL, Krzysztofa Jelenia

3 miejsceMarta Kazanecka – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Żarach – p. B. Wójcik – ksiegarnia „Feniks”

W edycji testowej

1 miejsce – Wiktoria Dmytruk – Gimnazjum w Sulechowie nagroda za I miejsce w GKP Prezydenta Miasta Głogowa, Pana Rafaela Rokaszewicza oraz dla najlepszego gimnazjalisty w Diecezji Zielogórsko – Gorzowskiej – Posła na sejm RP, Pana Wojciecha Zubowskiego

2 miejsce – Agata Wróblewska – Salezjańskie Gimnazjum im. Dominika Savio w Lubinie – nagroda p. B. Wójcik Księgarnia „Feniks”

3 miejsce – Maja Kulczycka – Katolickie Gimnazjum w Żarach – nagroda p. B. Wójcik – Ksiegarnia „Feniks”

W kategorii najlepsza drużynaSalezjańskie Gimnazjum im. Dominika Savio w Lubinie – puchar Dyrektora ZSE

Najskuteczniejszy Katecheta – s. Weronika Pasztetnik – nagroda dyrektor ZSE

Do finału VI Metropolitalnego Konkursu Papieskiego zakwalifikowali się:

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

Lb. Pkt.

1.

Wiktoria Dmytruk

Gimnazjum w Sulechowie

28

2.

Maja Kulczycka

Katolickie Gimnazjum w Żarach

20,5

3.

Faustyna Polus

Katolickie Gimnazjum w Żarach

18

4.

Wojciech Petrus

Gimnazjum nr 3 w Sulechowie

16

5.

Michała Szymański

Gimnazjum w Serbach

16

6.

Szymon Delak

Zespół Szkół w Lipinkach Łużyckich

16

7.

Mateusz Myjak

Zespół Szkół w Lipinkach Łużyckich

15

8.

Mariola Staszewska

Gimnazjum nr 1 w Głogowie

12

9.

Wiktoria Skóra

Gimnazjum w Tomaszowie

11

10.

Rozalia Wojcieszak

Gimnazjum w Tomaszowie

11

11.

Laura Kinder

Gimnazjum nr 1 w Głogowie

10,5

12

Wiktoria Gorzelańczyk

Gimnazjum nr 3 w Głogowie

10

13.

Sandra Patrzałek

Gimnazjum nr 1 w Głogowie

9,5

14.

Marcelina Solan

Gimnazjum w Przemkowie

9

15.

Julia Płociniczak

Gimnazjum nr 2 we Wschowie

8,5

Dziękujemy Pani Magdaleni Zgondek, Prezes PSS „Społem” oraz restauracji „Fortepiano” Bartosz i Mateusz Krężel za ufundowanie poczęstunku dla uczestników

Dziękujemy uczestnikom – młodzieży, opiekunom i dyrektorom za umożliwienie udziału w konkursie i zapraszamy za rok

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *