Wyniki tenisa stołowego dziewcząt

I m. Katarzyna Palicka kl. 2 si
II m. Aneta Rowicka kl. 2 si
III m. Marzena Jóźwiak kl. 2f
IV m. Justyna Hynek kl. 1 si
V m. Marzena Bańka kl. 4 i
VI m. Malwina Jankowska kl.4i
VII m. Ewelina Kwoka kl. 1 e
VIII m.Joanna Ciunajcius kl. 1 e
IX m. Ewa Herder kl. 4 i

Dalsze miejsca zajęły :

Kornelia Józwiak kl. 1 si
Klaudia Żydlewicz kl. 1 e
Klaudia Trela kl. 1 c
Agnieszka Gniewosz kl. 2

Zawodniczki grały w 3 grupach systemem „ każdy z każdym”. Do finału kwalifikowały się po trzy z grupy i tym systemem dalej „walczyły” o pierwsze miejsce. Ekscytujący pojedynek odbył się między Katarzyną Palicką i Anetą Rowicką. Zawodniczkom, a przede wszystkim zwyciężczyniom, GRATULUJEMY!!! Zawody zorganizowała i przeprowadziła p. Maria Nadolna we wspólpracy z pzostałymi nauczycielami wf. Przypominamy:
8 grudnia – rywalizują chłopcy, rozpoczęcie godzina 8.00