Wyniki III Mistrzostw ZSE w Nordic Walking

Wyniki III Mistrzostw ZSE w Nordic Walking

29.10.2015r. Górkowo

Kategoria : Dziewczęta

1 miejsce Maja Przybysławska IIIc 12.30

2 miejsce Karina Drankiewicz IL 12.32

3 miejsce Karolina Bura IIL 12.33

4 miejsce Sara Kaczmarczyk IIL 12.34

Marlena Mika IIL 12.34

6 miejsce Małgorzata Bednarczyk IIc 12.35

7 miejsce Kamila Dynak IIe 12.35

8 miejsce Natalia Pazdej IIe 12.36

9 miejsce Izabela Żurkiewicz IIa 12.37

Zuzanna Brzeska Ic 12.37

11 miejsce Honorata Bochanysz IIa 12.38

12 miejsce Sylwia Makowska IIc 12.39

Magda Bednarczyk Ih 12.39

14 miejsce Alicja Onoszko IIe 12.40

15 miejsce Natalia Kowal IIL 12.56

16 miejsce Sandra Sarna IIL 12.57

17 miejsce Dominika Adamska IIh 12.58

18 miejsce Beata Szulga IL 13.00

19 miejsce Klaudia Stachowiak IIe 13.03

20 miejsce Justyna Szlachta IIL 13.16

21 miejsce Angelika Bień IIL 13.29

Nagaś Daria IIa 13.29

23 miejsce Marta Czuchraj IIh 13.35

Monika Kiwacka IIh 13.35

25 miejsce Weronika Nowak IL 13.45

Weronika Sułkowska IL 13.45

27 miejsce Agnieszka Kontraktewicz Ia 13.48

Klaudia Pawełoszek Ia 13.48

29 miejsce Małgorzata Grzesik IIIe 13.56

30 miejsce Magdalena Dynak IIe 14.00 Julia Filipowicz IIe 14.00

Adrianna Goń IIe 14.00

33 miejsce Nina Lichtańska IIIe 14.15

34 miejsce Milena Wołoszyn IL 14.17

35 miejsce Klaudia Berkowicz IIIe 14.30

Klaudia Kazimierczak IIIe 14.30

Anna Żelazna IIIe 14.30

38 miejsce Nikola Wójcik IIIe 14.50

39 miejsce Marta Cielica IIIc 15.21

Anita Kremer IIIc 15.21

41 miejsce Sara Bednarek IIa 16.01

Kamila Dziapa IIa 16.01

Klaudia Smolińska IIa 16.01

Kategoria : Chłopcy

1 miejsce Michał Józefowski IVc 11.06

2 miejsce Piotr Basałyga IVc 11.06

3 miejsce Remigiusz Rogólski IIc 11.06

4 miejsce Arkadiusz Paszkowski IVs 11.16

5 miejsce Adam Kluj IIIe 12.07

6 miejsce Szymon Pasierbek IIIe 12.24

7 miejsce Oskar Najdek IIa 12.48

8 miejsce Kacper Majka IIa 12.53

9 miejsce Emanuel Kluj Ie 12.58

10 miejsce Mateusz Gil IIIe 12.59

11 miejsce Michał Pszonka IIIL 13.15

12 miejsce Patryk Droszczak Ih 13.20

13 miejsce Damian Jastrzębski IIIe 13.34

Adrian Musiał IIa 13.34

15 miejsce Damian Łaban Ic 14.08

Patryk Skiba IL 14.08

17 miejsce Krystian Sobczuk IIIL 14.46

Mateusz Śpiewak IIIL 14.46

Adam Żybura IIIL 14.46

Paweł Komajda IIa i Kamil Rutkowski IIL – zostali zdyskwalifikowani

Wszystkim (62) zawodnikom, a zwłaszcza zwycięzcom poszczególnych kategorii GRATULUJEMY!!!

Nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu.

Gorące podziękowania dla Panów Strażaków z OSP Ruszowice: Grzegorza Jędruszczaka i Doriana Świątka, dla wszystkich sędziów : p. Anny Popek, p. Iwony Ptaszyńskiej, p. Mariusza Madeja i wszystkich sędzin – uczennic : Małgorzaty Kuleń- IIL, Wiktorii Wach -IIL, Małgorzaty Raś –IIL, Małgorzaty Szczepańskiej – IIL, Natalii Urbaniak –IIc, Pauliny Kaźmierskiej –IIc, Dominiki Tarkowskiej – IIc, Pauliny Machałek –IIc, Martyny Staszak – IIc, Gabrieli Friczki –IIc, Natalii Szynki –IIh, Karoliny Okońskiej –IL, Pauliny Woźniak –IL, Klaudii Przespolewskiej –IL, Aleksandry Paszkowskiej –IL, Patrycji Sołtys –IL, Martyny Pikuły –IL oraz fotografującej Klaudii Workun -IIc. Maria Nadolna

Zdjęcia wkrótce!!!!

0 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *