Uwaga kandydaci do szkoły!

Przypominam, że możecie lepiej poznać szkołę dzięki archwialnej „starej stronie ekonomika” – prowadzonej od 2003 do 2009 – jest dostępna dzięki linkowi po prawej stronie. Znajdziecie na niej zarówno opis tradycji i ceremoniału szkoły, jak i ślady ponadpięćdziesięcioletniej histori, w tym zdjęcia z archiwum powstałego z okazji obchodów 50-lecia szkoły. Nowe galerie zdjęć dotyczą tego roku szkolnego. Galeria zdjęć z Dnia Otwartego –
http://www.zse.glogow.pl/galeria/drzwi-otwarte-ekonomika-26-03-2010r.

Quiz z nagrodą – MP4 – dla zwiedzajacych – został rozstrzygniety, a anonsowana nagroda wręczona pod koniec kwietnia uczennicy klasy III Gimnazjum nr 3 z Głogowa.
Gratulujemy wygranej!

Możecie także odwiedzić warsztaty szkolne przy ul. Jedności Robotniczej 38, naprzeciwko Szkoły Muzycznej we wspaniałym, odnowionym budynku.
Na stronie zawsze aktualny plan lekcji, zastępstwa i bieżące informacj, w tym odnośnie naboru.
Zawsze w środę
do godz. 17.00
czynny jest Szkolny Punkt Informacyjny.