Szkolny etap XX Turnieju Wiedzy i Umiejetności Handlowo – Menedżerskich

W dniu 11 grudnia odbył się ww. etap szkolny. Wzięło w nim udział 30 uczniów. Zadaniem uczestników było rozwiaznie testu składajacego się z 60 pytań. 15 uczniów, któryz uzyskali największą ilośc punktó bedzie reprezentowało szkołę w etapie okregowym.. jest o co walczyć, bo udział w finale centralnym konkursu zwalnia z części pisemnej egzaminu zawodowego. Wyniki konkursu znajdziecie na tablicy ogłoszeń na I piętrze obok gabinetu wicedyrektorów.

Organizatorkami konkursu na terenie szkoły są panie: A. bielecka, E. Kobzińska i j. Mastaj.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *