Przedłużona realizacja projektu unijnego „Szansa w zawodowcach” we współpracy z firmą UPEMI – do końca lipca

Wyniki III rekrutacji do stypendium unijnego z projektu „SZANSA W ZAWODOWCACH”

Miło nam poinformować, że po rozpatrzeniu wszystkich wniosków do stypendium unijnego „Szansa w Zawodowcach” w ramach III rekrutacji wyniki są następujące: stypendium unijne otrzymują:

      1. Jabłońska Sylwia – klasa 4L
      2. Cesarz Martyna – klasa 4L
      3. Grześkowiak Adrianna – klasa 4L

Ponieważ zgodnie z zapisem regulaminu III rekrutacji stypendium naukowe przeznaczone jest dla uczniów posiadających status ucznia danej szkoły, osoby powyżej wymienione będą pobierać to świadczenie tylko za miesiąc marzec i kwiecień. W związku z powyższym kolejne osoby o najwyższych wynikach, ale z klas trzecich otrzymają stypendium w maju i czerwcu, gdyż w tym okresie będą miały status ucznia naszej szkoły.

            Są to:

 1.  Kuczak Magdalena – klasa 3L
     2. Szałatkiewicz Sandra – klasa 3C
     3. Chołoda Magdalena – klasa 3L

 

Obecnie w ramach II rekrutacji stypendium otrzymuje Aleksandra Wójcik z klasy 3c i Kacper Cymbalak z klasy 4L, który również w maju traci status ucznia naszej szkoły. W związku z tym kolejna osoba z listy, z poprzedniej, czyli II rekrutacji – Szulczyńska Emilia z klasy 3c otrzyma stypendium w maju i czerwcu.

 

Wszystkim wymienionym osobom serdecznie gratulujemy!!!!!!!!!



 –