Fotografia kulinarna – konkurs

„Fotografia kulinarna” – termin nadsyłania prac mija 30. 04.2016 roku – na adres: mswiatek3@wp.pl

Żyjemy w świecie, w którym liczą się nie tylko dobre, lecz także ładnie podane potrawy. Często, zanim sięgniemy po widelec, wyciągamy aparat fotograficzny lub smartfona i staramy się uchwycić jak najładniejszy kadr naszego talerza.

Czy Ty też potrafisz zachwycić się tym co jesz?

Mamy dla Ciebie propozycję. Rozpocznij swoją przygodę z fotografią kulinarną poprzez udział w naszym konkursie.

Spróbuj spojrzeć na potrawy inaczej niż wszyscy i pokazać je w taki sposób aby nie tylko wzbudzić apetyt ale zachęcić odbiorców do ich przygotowania. Pokaż na zdjęciu to, czego inni nie dostrzegają. Pozwól nasycić wzrok, podkreślając wizualne aspekty potraw i składających się na nią produktów.

Okazją do fotografowania są nasze szkolne konkursy gastronomiczne. Pierwszy z nich „Kuchnie krajów Unii Europejskiej” odbędzie już 21 października (środa). Zrób ciekawe zdjęcia jako uczestnik konkursu lub jako obserwator.

Fotografia to sztuka obserwacji. Chodzi o znalezienie czegoś interesującego w zwykłym miejscu, zwyczajnej sytuacji…

Pokaż nie tylko to co widzisz, ale także jak to widzisz.

ZRÓB ZDJĘCIE ZE SMAKIEM

Zapraszamy.

Organizatorzy

Regulamin konkursu do pobrania: