Ekonomik wymiata! w Konkursie na najleszego Ucznia w Zawodzie Regionu Legnickiego

Gala Regionu Legnica w Konkursie na Najlepszego Ucznia w Zawodzie

I miejsce technika żywienia i usług gastronomicznych (druzyna w składzie: Natalia Freus, Monika Ludwisiak, Karolina Powroźnik – kl. III e – op. Pani Justyna Chmielewska, I miejsce technika handlowca (druzyna w składzie: Kamila Bernaś, Dagmara Filipiak, Anna Mielniczek – IV i – op. Pani Angelika Marciniak), II miejsce technika ekonomisty (drużyna w składzie: Kamila Greger, Klaudia Grzelak, Klaudia Drankiewicz – kl. IV c – op. Pani Anna Olczak) i III miejsce kucharza (drużyna w składzie: Dawid Woźniak, Magdalena Karmelita, Sebastian Syrek – kl. III a – op. Pani Beata Sawicka) – ekonomik mocno znaczył swoja obecność w rankingu Konkursu na Najlepszego Ucznia w Zawodzie w Subregionie Legnickim
Dziękujemy! Gratulujemy – uczniom, opiekunom i rodzicom!
Gratulujemy! Zachęcamy gimnazjalistów do wyboru naszej szkoły w pierwszej kolejności!
Bo z nami warto! :-)))