Dzień Otwarty w Ekonomiku!

Organizacja „Dnia Otwarego” w Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie w dniu 22.04.2016 r. od 10:00-13:00
Przypominamy, ze w procesie edukacji ekonomistów, od 3 klasy wprowadzamy unikatowe – tylko w naszej szkole! – innowacje edukacyjne – „Nowoczesna bankowość” i „ Finanse jednostek samorządowych”, a w techniku hotelarstwa – „Manager gastronomii i manager obiektu Wellness& SPA”
Do zwiedzania udostępniamy następujące m. in:
• parter – siłownia, salka lustrzana
• parter – s. 3 – sala katechetyczna
s. 4 – sala językowa – j. niemiecki
s. 6 – sala językowa – j. angielski
s. 9 – pracownia technika logistyka
• I piętro – s. 13 – sala historia/wos.wok
s. 15 – matematyka
s.17 – chemia/biologia
biblioteka – M. Tryścień,
pok. pedagogów – Z. Sobczuk, M. Szajowska – Kędzierska
• II piętro – s. 31 – – promocja projektu „Erasmus +”
s. 24 –promocja akcji „Sprawiedliwy handel”,
s. 29 – komputerowa – symulacyjna

Powitaniem gości ( budynek główny) przy wejściu, w oprowadzaniu pomaga samorząd szkolny.
Sale dla przedmiotów gastronomicznych i hotelarskich są do zwiedzania w budynku warsztatów szkolnych przy ul. Jedności Robotniczej
Można zobaczyć i posmakować na ile sposobów można przygotować kawę. Spróbować chlebka wypieczonego podczas zajęć praktycznych przez kucharzy. Zapoznać się z techniką zdobienia potraw metodą carvingu, zobaczyć, jak pięknie nakryć stół. Dowiedzieć się, jak rozpoznać symptomy odwodnienia organizmu, a także którą wodę warto pić i dlaczego.

Zapraszamy gorąco!