Bezprecedensowy sukces w XXX Międzywojewódzkim Konkursie Rachunkowości

Logo Konkursu Rach

10-11 czerwca w naszej szkole został przeprowadzony XXX Miedzywojewódzki Konkurs Rachunkowości. Wzięło w nim udział 36 uczniów szkół ekonomicznych Województwa Dolnosląskiego, Lubuskiego i Opolskiego. Nasza szkoła zajęła w nim I miejsce zespołowo, a Sylwia Pietrzak zajęła I miejsce indywidualnie. II miejsce indywidualnie zajęła Gabriela Czart, a VI Agnieszka Piechowiak – wszystkie z klasy II c. Gratulujemy!!! Także wszystkim ekonomistom, a zwłaszcza opiekunowi – p. Barbarze Jagiełło. Galeria zdjęć

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *