Zebranie z rodzicami – propozycja ocen śródrocznych

Przydział sal

Nr kol.

WYCHOWAWCA

KLASA

SALA

1.

Joanna Mastaj

1L

31

2.

Dorota Szafran

2L

25

3.

Grażyna Durał

3L

14

4.

Joanna Sroga

4L

13

5.

Joanna Naparło

1C

20

6.

Joanna Knysz

2C

21

7.

Barbara Jagiełło

3C

29

8.

Irena Kwiatkowska

4C

18

9.

Monika Korytkowska

1H

15

10.

Aneta Sroka

2H

4

11.

Patrycja Bok – Metelska

3H

8

12.

Barbara Tylak

4H

22

13.

Daria Sapian

1E

5

14.

Justyna Chmielewska

2E

3

15.

Elżbieta Grzelczak

3E

9

16.

Agnieszka Maciszewska

4E

24

17.

Karolina Bogusz – Nikolin

1A

6

18.

Beata Sawicka

2A

17

19.

Zofia Sobczuk 3A 30

Uwaga konkurs LSE Moja najlepsza praktyka

TU> Regulamin
Zgłoś się do swojego nauczyciela zawodu! Spróbuj!
Termin tylko do 20 listopada ! Cenne nagrody

Pamiętajmy!

Uwaga nabór do projektu powiatowego NAUKA W POLSCE + PRAKTYKA W NIEMCZECH = SUKCES ZAWODOWY UCZNIÓW SZKÓŁ POWIATU GŁOGOWSKIEGO” Erasmus +

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w środę 24 października o godz. 8.30 w budynku warsztatów szkolnych
Wszystkich zainteresowanych wyjazdem serdecznie zapraszamy! 

22 października – Dzień Świętego Jana Pawła II – święto szkoły i Gala Talentów Ekonomika


Informujemy, że w związku z dzisiejszymi obchodami święta szkoły dzisiejsze zajęcia odbywają się poza budynkami placówki.

O godz. 9.00       – uroczysta Msza Św. w kościele p.w. Bożego Ciała
Od godz. 10.30 – Gala Talentów Ekonomika w MOK

W pilnych sprawach tel. komórkowy szkoły

Wyniki VI Głogowskiego Biegu Papieskiego

 Zespół  Szkół  Ekonomicznych im. JP II w Głogowie – 16 października 2018
40 rocznica wyboru Jana Pawła II
100 lat z Niepodległą

PUCHARY I MEDALE OD PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA
PANA RAFAELA ROKASZEWICZA

DZIEWCZĘTA DO 16 LAT
1. Chomik Anna –  SP 12
2. Babicz Ola – SP 12
3. Tkacz Paulina – MKS Piast
CHŁOPCY  DO 16 LAT
1. Wróbel Dominik – MKS Piast
2. Cieślak Szymon – SP Jerzmanowa
3. Sznajder Patryk  – MKS Piast

PUCHARY I MEDALE OD STAROSTY GŁOGOWSKIEGO
PANA JAROSŁAWA DUDKOWIAKA

DZIEWCZĘTA  17 -20
1. Wojnowska Patrycja – MKS Piast
2. Pielech Amelia – I LO
3. Godzik Sandra – ZSE
CHŁOPCY  17 – 20
1.  Szymczak Bartłomiej – MKS Piast
2. Teper Patryk – MKS Piast
3. Pałka Daniel – ZSSiB

PUCHARY PANI REKTOR PWSZ DR KATARZYNY RUSAK

NAJLEPSZA STUDENTKA
1.Wróbel Wioleta- PWSZ Głogów
NAJLEPSZY STUDENT
1. Niemirowski Konrad – PWSZ Głogów


PUCHAR I MEDALE PANI POSEŁ NA SEJM RP EWY DROZD
SENIORKI
1. Beata Sawicka
2. Monika Olejnik
3. Zaremba Dorota

PUCHAR I MEDALE PANA POSŁA NA SEJM RP WOJCIECHA ZUBOWSKIEGO
SENIORZY
1. Karpowicz Tadeusz
2. Wróblewski Bartosz
3. Chiciak Marcin

Najmłodszy  Uczestnik Biegu  –  Lena Radziejewska – Puchar Dyrektora ZSE im. JP II
Nestor Biegu
Karpowicz Tadeusz – Puchar Dyrektora Regionalnego Banku Santander w Głogowie

 Dziękujemy niezawodnym sponsorom biegu, głogowskiej policji i równie niezawodnej OSP Jednostce Ratownictwa Specjalistycznego w Głogowie za pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa, właścicielom Restauracji „Fortepiano” –  Panom Bartoszowi i Mateuszowi Krężel za fenomenalna pizzę dla uczestników i – jak zwykle niezawodnym warsztatom ZSE im. JP II ze wspaniałą i sprawną obsługą
Dziękujemy wszystkim mediom, które zechciały dzisiaj z nami wspólnie obchodzić kolejny Dzień Papieża Jana Pawła II, który zasypywał przepaście, przerzucał mosty między narodami i ludźmi, widząc w nich zawsze przede wszystkim dobro

Za wspaniałą zabawę i bieg wszystkim uczestnikom i ich opiekunom – chapeau bas!

cof