Plan zajęć praktycznych na ul. Jedności Robotniczej 38 – 2023/2024 | ||||||||
Warsztaty | ||||||||
Godz. | Ilość godzin | Klasa/ il.godz | Grupa | Pracownia | Przedmiot | Nauczyciel | ||
Poniedziałek | Zaj. prakt. | 8.00-12.30 | 6 | 1Bp | 1 | gotowanie | Zaj.praktyczne | Kowalec |
8.00-12.30 | 6 | 1Bp | 2 | II pracownia | Zaj.praktyczne | Różańska | ||
8.00-12.00 | 5 | 3Ep | 1 | cukiernia | prac. gastr. | Chmielewska | ||
12.35-16.00 | 5 | 3Ep | 2 | wydawanie | prac. gastr. | Różańska | ||
Wtorek | Zaj.prakt. | 8.00- 11.45 | 5 | 2Ep | 1 | II pracownia | prac.gast | Kowalec |
8.00-11.45 | 5 | 2Ep | 2 | cukiernia | prac.gast | Długosz | ||
8.00-12.30 | 6 | 2Bp | 1 | gotowanie | Zaj.praktyczne | Wierzbicka | ||
11.45-16.00 | 6 | 2Bp | 2 | cukiernia | Zaj.praktyczne | Chmielewska | ||
11.50-16.00 | 6 | 1Ep | 1 | II pracownia | prac. Gastr. | Długosz | ||
11.50-16.00 | 6 | 1Ep | 2 | wydawanie | prac. Gastr. | Kowalec | ||
Środa | Zaj.prakt. | 8.00-12.30 | 6 | 1Ap | 1 | gotowanie | Zaj.praktyczne | Rózańska |
12.35-16.00 | 6 | 1Ap | 2 | wydawanie | Zaj.praktyczne | Wierzbicka | ||
8.00-12.30 | 6 | 2Bp | 2 | cukiernia | Zaj.praktyczne | Chmielewska | ||
8.00-.12.30 | 6 | 2Bp | 1 | II pracownia | Zaj.praktyczne | Wierzbicka | ||
Czwartek | Zaj.prakt. | 8.00-12.30 | 6 | 3Ap | 1 | II pracownia | Zaj.praktyczne | Różańska |
11.30-16.00 | 6 | 3Ap | 2 | wydawanie | Zaj.praktyczne | Wierzbicka | ||
8.00-12.30 | 6 | 2Ap | 1 | cukiernia | Zaj.praktyczne | Chmielewska | ||
8.00-12.30 | 6 | 2Ap | 2 | gotowanie | Zaj.praktyczne | Kowalec | ||
Piątek | Zaj.prakt | 8.00-12.30 | 6 | 2Ap | 1 | cukiernia | Zaj.praktyczne | Chmielewska |
8.00-12.30 | 6 | 2Ap | 2 | II pracownia | Zaj.praktyczne | Kowalec | ||
11.35-16.00 | 6 | 3Ap | 1 | wydawanie | Zaj.praktyczne | Wierzbicka | ||
8.00-12.30 | 6 | 3Ap | 2 | gotowanie | Zaj.praktyczne | Różańska | ||
Plan lekcji w budynku warsztatów
sala |
poniedziałek |
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
||||||||||
J7 (hot parter 30 os. dawny bar) |
8:00 – 10:15
|
3Hp | SA | 8:00 – 10:15 | 2 Hp
1/2 |
SA | 8:50 – 11:05 | 2 Ep | AS | 8:40 – 9:25 | 5 Hp | EP | |||
10:25-12:40
|
1Hp |
SA |
14:15 – 15:45 | 3 Hp | SA | 10:20 – 11:50 | 1 Hp | SA | 11:15 – 14:15 | 4 Hp | SA | 9:35 – 11:05
|
5 Hp | SA | |
13:30 – 15:00 |
3Hp Gr.2
|
Po | 13:30 – 14:15 | 2 Hp | IM | 11:10 – 11:55 | 5 Ep | Bo | |||||||
|
12:00 – 14:15 | 5 Ep
gr. 2 |
SA | ||||||||||||
J105 (sala 8 -30) I piętro |
8:00 – 9:30
|
1 Hp
matematyka |
ST | 8:00 – 10:15 | 5 Fp | PO | 8:00 – 8:45 | 5 Fp | Eg | 8:00 – 8:45 | 1 Ap
religia |
Ps | |||
11:15 – 12:00
|
1 Ap
j. polski |
ML | 11:00 – 13:15 | 2 Hp | IM | 10:20 – 11:05 | 2 Hp | IM | 8:50 – 11:05 | 5 Fp | SA | 8:50 – 9:35 | 1 Ep | AS | |
13:40 – 15:10
|
2A j. polski |
WI | 13:30 – 14:15 | 3Hp | IM | 12:45 – 14:15 | 3 Ap
j. polski |
WI | 11:10 – 12:40 | 2 Ep | WJ | 9:40 – 10:25 | 1 Ap | Eg | |
12:50 – 14:20 | 2 Bp | WI | 11:15 – 12:00 | 5 Ep | Eg | ||||||||||
12:30 – 14:00 | 5 Ip | KQ | |||||||||||||
103 (hot 15 przy pokoju nauczycielskim – z barem I piętro |
12:40 – 13:25 |
3 Hp Gr.1 |
IM | 8:00 – 10:15 | 2 Hp
2/2 |
IM | 8:50 – 11:05 | 5 Fp | IM | 8:00 – 9:30 | 5 Ip | SA | |||
|
11:10 – 13:25 | 4 Ep | IM | 9:35 – 11:05 | 5 Hp | IM | |||||||||
|
12:00 – 14:15 | 5Ep | IM | ||||||||||||
|
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||
203 (hot 30)- Korytkowska II Piętro |
8:00 – 10:15 |
3 Hp | MK | 8:00 – 10:15 | 1 Hp
1/1 |
MK | 8:00 – 9:30 | 1 Bp | MK | 8:00 – 8:45 | 1 Ep | MK | |||
10:20 – 11:05 |
1 Ap | MK | 13:20 – 15:30 | 2 Hp
Gr.2 |
MK | 11:30 – 13:45 | 4 Hp | MK | 9:35 – 11:05 | 4 Hp | MK | 8:50 – 9:35 | 1 Ap | MK | |
13:30 – 15:00 |
5 Hp
|
KQ | 11:10 – 11:55 | 5 Fp | MI | 9:40 – 11:50 | 5 Ip | MK | |||||||
|
11:55 – 12:40 | 2 Bp | BG | 11:55 – 14:10 | 5 Hp | MK | |||||||||
|
12:50 – 14:20 | 4 Ep | MI | ||||||||||||
107 (korytarz 15) |
|
|
|||||||||||||
202 (komp.15 i 30 os II piętro |
10:20 – 12:35 |
3 Hp Gr.1 |
TB | 8:00 – 9:20 | 4 Hp | TB | 8:00 – 10:15 | 1 Hp
1/2 |
TB | 8:00 – 8:45 | 2 Ep 2/2 | TB | 8:50 – 9:35 | 3 Cp | Ps |
13:30 15:00 | 3 Hp
Gr.1 |
TB | 12:00 – 13:30 | 3 Hp
Gr. 2 |
TB | 11:10 – 13:25 | 2 Hp | AS | 9:35 – 11:05 | 4 Ep | MI | 10:30 – 11:15 | 1 Ap | MI | |
|
13:30 – 15:45 | 2 Hp
Gr. 1 |
TB | 11:10 – 11:55
12:05 – 12:50 |
4 Ep
5 Fp |
TB
MI |
11:20 – 12:05 | 1 Ap
Gr. 1 |
TB | ||||||
|
13:00 – 14:30 | 5 Fp | Jp | 12:10 – 12:55 | 1 Bp
1/2 |
TB | |||||||||
13:45 – 14:30 | 1 Ap
Gr.2 |
TB | |||||||||||||
106 (stołówka) I piętro |
|
8:00 – 10:15 | 5 Fp
j. angielski |
PB | |||||||||||
|
|||||||||||||||
201 (konferencyjna 30 os. ) II piętro |
|||||||||||||||
9:35 – 10:20 |
1 Hp |
IM | 8:00 – 11:00 | 4 Ep | BO | 8:00 – 9:30 | 4 EHp | MS | 8:00 – 8:45 | 1 Bp | Eg | ||||
10:25 – 12:30 |
3 Hp |
IM | 12:45 – 14:15 | 5 Hp | KQ | 11:45 – 13:15 | 5 Ip | MS | 8:50 – 9:35 | 1 Bp | MI | ||||
12:45- 13:30 | 2 Ap | MI | 13:30 – 15:00 | 5 Ip | KQ | 9:35 – 10:20 | 1 Bp | MI | |||||||
13:30 – 15:00 |
1 Hp |
MI | 10:30 – 12:00 | 1 Bp | AS | ||||||||||
12:10 – 13:40 | 1 Ap | AS | |||||||||||||
JT1 (2) technologia |
8.00-10.15 | 1 Ap gr.1 | Bo | 8.30-11.30 | 1 Ep gr 1. | Mi | 8.00-11.45 | 3 Ep gr.1 | Mi | 8.00-8.45 | 5 Fp | Bo | 8.30-11.30 | 3 Ap gr 1 | BG |
15 os przy technologii | 10.20-12.30 | Wolna sala | 11.50-12.30 | Wolna sala | 11.05-12.40 | Wolna sala | 11.05-12.40 | Wolna sala | |||||||
12.45-15.00 | 1 Bp gr.1 | Bo | 11.50-15.35 | 2 Ep gr 1 | Bo | 12.35-15.35 | 2 Bp gr.1 | Eg | 12.35-15.35 | 2 Ap gr 2 | Eg | 12.35-15.35 | 3 Ap gr.2 | BG | |
JT2 (3) technologia |
8.00-10.15 | 1 Ap gr. 2 | BG | 8.30-11.30 | 1 Ep gr.2 | Eg | 8.00-11.45 | 3 Ep gr.2 | BG | 8.00-11.00 | |||||
12.45-15.00 | 1 BpA gr.2 | BG | 11.50-15.35 | 2 Ep.gr2 | Eg | 12.35-15.35 | 2 Bp gr.2 | Bo | 12.35-15.35 | 2 Ap gr 1 | Bo |