Lista przyjętych
Technikum nr 4 w Głogowie
(1 Cp)  Technik ekonomista (ang*-niem*)

Lp Nazwisko, imię
1 Andrzejewska, Julita
2 Ciemna, Marta
3 Cieślak, Klaudia
4 Dworzańska, Alicja
5 Karczyńska, Agnieszka
6 Kaźmierczak, Emilia
7 Kędzia, Julia
8 Krac Patrycja  
9 Mazurek, Sara
10 Mikos, Iga
11 Potyrała, Oliwia
12 PYK, OLIWIA
13 RODAK, ALEKSANDRA
14 Rusiłowicz, Julia
15 Skibiński, Filip Robert

 

Lista przyjętych
Technikum nr 4 w Głogowie
(1 Rp) Technik rachunkowości (ang*-niem*)

Lp Nazwisko, imię  
1 Ambroży, Małgorzta
2 Chamioło, Natalia
3 Dakus, Martyna
4 Kaszuba, Aleksandra
5. Kaźmierczak Emilia  
6 Kozyra, Izabela
7 Ludwisiak, Alicja
8 Machaj, Karina
9 Najwer, Małgorzata
10 Rybak, Dominik
11 Szymczak Eliza  
12 Światowiec, Weronika
13 Tutaj, Amelia
14 Woźniak, Bartosz
15 Zawadzka, Weronika

Lista przyjętych
Technikum nr 4 w Głogowie
(1 Hp) Technik hotelarstwa (ang*-niem*)

Lp Nazwisko, imię  
1 Biela, Weronika
2 Dominiak, Karolina
3 Gierus, Aleksandra
4 Jóźwiak, Agata,Krystyna
5 Kosoń, Natalia
6 Kremer, Alicja
7 Kurek, Wiktoria
8 Lewandowska, Sara
9 Moniatowicz, Dominika
10 Rudzka Wiktoria
11 Rzepka, Amelia
12 Skodowska, Dagmara
13 Stasiak, Natalia
14 Staszak, Małgorzata
15 Zawadzka Martyna

 

Lista przyjętych
Technikum nr 4 w Głogowie
(1 Ep) Technik żywienia i usług gastronomicznych (ang*-niem*)

Lp Nazwisko, imię
1 Bisiakowska, Weronika
2 Cichocka, Anna
3 Golba, Kinga
4 Guz, Aleksandra Katarzyna
5 Jagodzińska Julia
6 Klasowska, Oliwia
7 Kobel, Miłosz
8 Leciej, Konrad
9 Perełkiewicz, Matylda
10 Sienkiewicz Julia
11 Sokołowska, Iga Jowita
12 Stanik, Magdalena
13 Synowiec, Jakub
14 Wańkowicz, Mikołaj
15 Wypart, Marika

 

Lista przyjętych
Technikum nr 4 w Głogowie
(1 Lp)  Technik logistyk (ang*-niem*)

Lp Nazwisko, imię  
1 Cieślak, Nadia
2 Drężek, Justyna
3 Duda, Aleksandra Anna
4 Dyrcz, Paulina
5 Dziadosz, Klaudia
6 Gondek, Kacper
7 Górska, Julia
8 Grywaczewska, Natalia
9 Jemioło, Mikołaj
10 Karpiński, Jakub
11 Kochmańska, Gabriela
12 Kot, Hubert
13 Kontraktewicz, Kamila  
14 Kuliczkowska, Natalia
15 Kuriata, Dawid
16 Kusak, Maja
17 Mazurek, Mateusz
18 Murawska, Julia
19 Nowak, Angelika
20 Olszewska, Katarzyna Zofia
21 Parnowski, Gracjan
22 Partyka, Martyna
23 Przybylski, Dawid Feliks
24 Sawicka, Amelia
25 Semik, Julia
26 Skomska, Julia Oliwia
27 Skórko, Michał
28 Słociński, Kacper
29 Stawujak, Julia Weronika
30 Zgardzińska, Nikola

Lista przyjętych
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 w Głogowie
(1 Ap) Kucharz (ang,niem)

Lp Nazwisko, imię
1 Andrzejczyk, Nikola
2 Bachner, Nadja Wiktoria
3 Bahrii Uliana
4 Bartniak Monika
5 Bukała, Gracjan Krzysztof
6 Cierlik, Adam
7 Dominiak, Martyna
8 Gaś, Wiktoria
9 Guz, Natalia
10 Kostrzewska, Magdalena
11 Król Patrycja
12 Krzyżanowski Bartosz
13 Kucharzyk, Kamila
14 Łozińska, Wiktoria
15 Makulska Amelia
16 Marciniak Kamil
17 Martyniak Kamila
18 Moliński, Jakub
19 Moryń, Nadia
20 Pawłowska, Karolina
21 Piechowicz Weronika
22 Przybysz, Karolina
23 Rothe, Dominika
24 Sabat Paulina
25 Sieradzan, Anna Stefania
26 Stawiarska, Jowita
27 Tomal, Aleksandra
28 Wojciechowski, Damian
29 Rezerwacja dla powtarzającego
30 Rezerwacja dla powtarzającego