„BIEG PO ROZUM DO GŁOWY”

Dnia 06 czerwca 2011 r. odbyła się V edycja międzyszkolnego konkursu „Bieg po rozum do głowy”, którego organizatorem był Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas pierwszych technikum głogowskich szkół ponadgimnazjalnych. Każda z zainteresowanych szkół wytypowała trzyosobową drużynę, która wzięła udział w tym konkursie.

Reprezentanci naszej szkoły w tym roku, to uczniowie klasy 1 c w składzie: Natalia Paszkowska, Klaudia Trela oraz Patryk Pietraszek.Zadaniem uczestników było przebiegnięcie w jak najkrótszym czasie wyznaczonej trasy po starym Mieście, na której znajdowało się 5 punktów kontrolnych. Na każdym z nich uczniowie zobligowani byli rozwiązać 3 zadania z przedmiotów ścisłych (przeważały zadania z matematyki).Przy ocenianiu brana była poprawność i ciekawy pomysł rozwiązań zadań oraz czas przebiegnięcia trasy. Drużyna reprezentująca naszą szkolę spisała się bardzo dobrze, gdyż zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele matematyki