Bal Przebierańców

„Niech żyje Bal…” – ten utwór muzyczny zainaugurował Bal Przebierańców zorganizowany 13.01.2011 r. przez Stowarzyszenie na rzecz Integracji i Usamodzielniania „Dom w Głogowie” dla uczniów SP nr 8, Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Placówek Szkolno- Wychowawczych w Głogowie. Tradycyjnie wolontariusze z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie z klasy IIC oraz IIIC pod opieką pani Moniki Maj dzielnie pomagali w organizacji imprezy, czuwali nad sprawnym jej przebiegiem a D.J. „Kris” przebojami muzycznymi zachęcał do tańca. Przybyli rodzice uczestników zabawy również poddali się nastrojowi karnawałowemu i „ruszyli w tany”. Przebranie (śmieszno- straszne) uczennic ZSE dodało odwagi tym uczestnikom, którzy wahali się wejść w swoim stroju na salę. Była: wróżka, starzec, dziecko, diabeł, cyganka, śmierć, agent, szlachcianka, Zorro, klaun i całe mnóstwo innych charakteryzacji. Wszyscy przebrani prezentowali swoje stroje , otrzymali wielkie brawa i nagrody. Podczas trwania Balu uzdolnieni muzycznie uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty. Prezentowane utwory: Hip- Hopowe, z repertuaru Ewy Farny, zespołu „Feel”, M. Rodowicz zostały przyjęte z wielkim aplauzem. Przytaczając tytuł piosenki M. Rodowicz uczestnicy imprezy jednoznacznie twierdzili że – „Było cudnie”. Dokumentacja fotoreportera – w galerii.