Badania dotycza uczniów klas:

I e Technikum w zawodzie kucharz
I h
Technikum w zawodzie technik hotelarstwa
I a
i I f ZSZ w zawodzie kucharz małej gastronomii i sprzedawca
II i
Technikum w zawodzie technik handlowiec

Następnie – tylko z wynikami wpisanymi do karty zdrowia – (które będą dostarczone z sanepidu przez pracowników szkoły do lekarza) zgłosić się do lekarza przemysłowego, który będzie przyjmował w budynku szkoły ul. K. Miarki, sala nr 2 na parterze – gabinet pielęgniarki ) od godziny 13.00 do 14.00 (lekarz czeka tylko do momentu, kiedy są pacjenci) jeszcze tylko w poniedziałek 13 września. Po tym terminie wszyscy będa ponosić pełne koszty badań w przychodni.

Książeczki zdrowia są wymagane na zajęciach praktycznych i na praktykach zawodowych. Bez nich nie możecie kontynuować nauki!

UWAGA !!! Uczniowie klasy III e z uwagi na aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych zgłaszają się tylko na wizytę do lekarza przemysłowego.