LP |
Nauczyciel |
Dzień |
Godzina |
1. | Sroga Joanna |
środa |
15.10-16.10 |
2. | Stachowiak Maja |
środa |
15.00- 16.00(JR) |
3. | Bielecka Anna |
środa |
15.10 – 16.10 |
4. | Bigda DaIria |
poniedziałek |
15.10-16.10 |
5. | Błaszak Irena |
środa |
15.10-16.10 |
6. | Bogusz- Nikolin Karolina |
poniedziałek |
15:10-16:10 (JR) |
7. | Bojko Małgorzata |
środa |
15.40-16.40(JR) |
8. | Bok- Metelska Patrycja |
piątek |
15.10 – 16.10 |
9. | Borowiak Tomasz |
piątek |
15.10–6.10(JR) |
10. | Chmielewska Justyna |
poniedziałek |
15.10-16.10 |
11. | Długosz Małgorzata |
wtorek |
15.30-16.30(JR) |
12. | Głogowska Alicja |
środa |
15.10-16.10 |
13. | Grombik-Suwała Iwona |
poniedziałek |
15:10-16:10 |
14. | Grzelczak Elżbieta |
środa |
15.35-16.35 (JR) |
15. | Idzikowska- Majchrzak Anna |
Środa |
15.10-16.10 (JR) |
16. | Jagiełło Barbara |
środa |
15:10 do 16:10 |
17. | Janek Grzegorz |
środa |
15:10 do 16:10 |
18. | Jaroszyńska-Łechtańska Arleta |
środa |
15.10-16.10 |
19. | Kamińska Dorota |
środa |
15.10-16.10 |
20. | Karamucka Małgorzata |
środa |
15.10 – 16.10 |
21. | Knysz Joanna |
środa |
15.10-16.10 |
22. | Korytkowska Monika |
piątek |
15:10–16:10(JR) |
23. | Kowalec Aneta |
piątek |
15:10-16:10 |
24. | Kozak Krzysztof | środa (co drugi tydzień) |
15.10 -16.10 |
25. | Król Katarzyna |
czwartek |
15:10-16:10 |
26. | Kumor Michał |
czwartek |
15.10-16.10 |
27. | Lachowicz Barbara |
środa |
15:10-16:10 |
28. | Łupak Mateusz |
poniedziałek |
15:10-16:10 |
29. | Maciszewska Agnieszka |
środa |
15.10-16.10 |
30. | Madej Mariusz |
środa |
15.10 – 16.10 |
31. | Marciniak Angelika |
piątek |
15.10 – 16.10 |
32. | Markowicz Monika |
środa |
15.10-16.10 |
33. | Mastaj Joanna |
środa |
15.10-16.10 |
34. | Młodecka Monika |
środa |
15.10 – 16.10 |
35. | Murak Mieczysława |
wtorek |
15.10-16.10 |
36. | Naparło Joanna |
piątek |
15:10-16:10 |
37. | Nawrot Ewelina |
czwartek |
15:10-16:10 |
38. | Nowak Arleta |
wtorek |
15.10 – 16.10 |
39. | Olczak Anna |
środa |
15.10-16.10 |
40. | Papuszka Michał |
co drugi wtorek |
15.10-16.10 |
41. | Pielech Agnieszka |
środa |
15:10-16:10 |
42. | Pieniążek Elżbieta |
czwartek |
15:10-16:10 |
43. | Popek Anna |
środa |
17.00- 18.00 |
44. | Porosło Edyta |
środa |
15:10-16:10 |
45. | Przyszlakowska Elżbieta |
środa |
15:10-16:10 |
46. | Radziejewska- Bacia Aneta |
poniedziałek |
15:10-16:10 |
47. | Różańska Justyna |
środa |
15:10-16:10 |
48. | Sapian Daria |
środa |
15:10-16:10 |
49. | Sarbinowska Renata |
środa |
15:10-16:10 |
50. | Skibiszewska Paulina |
środa |
15:10-16:10 |
51. | Słowik Mirosław |
czwartek |
15:10-16:10 |
52. | Sobocińska Marta |
poniedziałek |
15:10-16:10 |
53 | Sroka Aneta |
środa |
15:10-16:10 (JR) |
54. | Stankiewicz Donata |
wtorek |
15:10-16:10 |
55. | Sulej Ewa |
wtorek |
15:10-16:10 |
56. | Szafran Dorota |
środa |
15:10-16:10 |
57. | Szajnicka Kamila |
środa |
15:10-16:10 |
58. | Szajowska- Kędzierska Monika |
środa |
15:10-16:10 |
59. | Szpunar Alicja |
środa |
14.00-15.00(JR) |
60. | Tadajewski Paweł |
wtorek |
15:10-16:10 |
61. | Tatyrża Elżbieta |
piątek |
15:10-16:10 |
62. | Tracz Magdalena |
środa |
15:10-16:10 |
63. | Walewska- Szulc Małgorzata |
środa |
15:10-16:10 |
64. | Wierzbicka Justyna |
wtorek |
15:10-16:10 (JR) |